3 Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie

Zajęcia dla gimnazjalistów PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator   
poniedziałek, 16 stycznia 2012 10:22

Zapraszamy uczniów klas trzecich gimnazjów na zajęcia przygotowujące do nauki w klasie „uniwersyteckiej” III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie  z rozszerzonym programem matematyki, fizyki  i informatyki.


Zajęcia organizuje Wydział Matematyczno-Przyrodniczy Uniwersytetu Rzeszowskiego. Ich celem jest rozwijanie uzdolnień z zakresu matematyki, fizyki i informatyki  oraz  przygotowanie  do  testu uzdolnień kierunkowych z matematyki.

(Warunkiem przyjęcia do klasy „uniwersyteckiej” jest zaliczenie testu z matematyki).

Trzy pierwsze  spotkania odbędą się w okresie ferii zimowych w Instytucie Matematyki Uniwersytetu Rzeszowskiego ul. Rejtana 16A , sala 302   w godz. 9:00- 12:00 w dniach:

1 lutego 2012 r. (środa);

2 lutego 2012 r. (czwartek);

3 lutego 2012 r. ( piątek).

 

Kolejne spotkania prowadzone będą po zakończeniu  ferii  zimowych w Instytucie Matematyki  UR w środy w godz. 16:00 – 18:30.

Zajęcia będą  prowadzić nauczyciele akademiccy Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Przewidziano:
- 6 spotkań z matematyki,
- 2 spotkania z fizyki,
- 2 spotkania z informatyki.

Zgłoszenia można składać  w sekretariacie III Liceum w Rzeszowie przy
ul. Szopena 11 osobiście,  telefonicznie (nr tel. 17 7482870) lub drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Na pierwsze spotkanie należy przynieść zgodę rodziców na udział w zajęciach na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Zapytania można kierować do Pana dr-a Stanisława Domoradzkiego – pełnomocnika dziekana ds. klasy uniwersyteckiej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Z poważaniem

Marek Plizga
Dyrektor
III Liceum Ogólnokształcącego
im.  Cypriana  Kamila Norwida
w Rzeszowie