3 Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie

Relacja z wyjazdu do Puław PDF Drukuj Email
Wpisany przez administrator   
niedziela, 02 marca 2014 21:35

7 lutego 2014 r. w naszej szkole odbył się wyjazd na narty do Puław. Uczniowie biorący udział w wyjeździe mogli po raz pierwszy spróbować swoich sił jeżdżąc na nartach i snowboardzie a przy tym świetnie się bawić. Opiekę nad całą grupą sprawowała Pani Anna Słupek.

 

 

 

 

Rano, o godzinie 7.00 wyruszyliśmy w drogę na poszukiwanie niezapomnianych wrażeń.
Po przyjeździe na miejsce, wypożyczyliśmy sprzęt i pod fachowym okiem instruktora rozpoczęliśmy naukę jazdy na nartach. Pokonując swoje obawy i lęki niepewnie zjeżdżaliśmy z niewielkiego wzniesienia. Jednak z każdym kolejnym udanym zjazdem czuliśmy się coraz pewniej na nartach. W południe mieliśmy przerwę na posiłek, po czym ponownie powróciliśmy na stok.
Około godziny 16:30 zakończyliśmy jazdę, oddaliśmy sprzęt i w świetnych humorach odjechaliśmy do Rzeszowa. W drodze powrotnej wspominaliśmy mile spędzony czas na stoku. Każdemu z nas spodobało się zimowe szaleństwo. Co najważniejsze wszyscy wróciliśmy cali i zdrowi, nie licząc kilku siniaków pozostałych po upadkach.
Najbardziej żałowaliśmy, że czas tak szybko upłynął i nasza przygoda dobiegła końca. Mamy jednak nadzieję, ze nie był to nasz ostatni wyjazd tej zimy.