Lista zwycięzców i wyróżnionych XX jubileuszowej edycji RDKS.
Lista zwycięzców i wyróżnionych:
KONKURS FOTOGRAFICZNY „SZTUKA WYOBRAŹNI”
I miejsce Raś Karolina II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy
II miejsce Biłas Adrianna II Liceum Ogólnokształcące im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy
III miejsce Wacht Patrycja II Liceum Ogólnokształcące im. Płk. Leopolda Lisa Kuli w Rzeszowie
Wyróżnienie Jajuga Maciej Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
Nagroda specjalna Kielar Karolina Zespół Szkół Nr 1 im. Janusza Korczaka w Łańcucie
KONKURS MUZYCZNY
I miejsce nie przyznano
II miejsce Deńko Paulina II Liceum Ogólnokształcące Krosno
Mroczka Kinga III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie
III miejsce Dobrzańska Alicja III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie
Wyróżnienie Zuba Justyna III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie
Wyróżnienie
Zespół ROUFUS WEEK Dalmata Aleksandra - I LO Krosno Ginalski Paweł - I LO Krosno Wołczańska Anna - ZS Muzycznych Krosno Lorens Wiktor - ZS Muzycznych Krosno Zimka Sylwester - ZS Muzycznych Krosno Pęcak Karol - ZS Muzycznych Krosno
Dyplomy: 1. Aneta Nurcek i Edyta Hrycyszyn III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie
2. Jolanta Margańska Liceum Ogólnokształcące Strzyżów
3. Rokosz Natalia III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie
KONKURS LITERACKI w dziedzinie POEZJI
I miejsce Kucab Mateusz II Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie
II miejsce Toton Justyna Liceum Ogólnokształcące w Ropczycach
III miejsce Bąk Aneta Liceum Ogólnokształcące w Jeżowym
Wyróżnienie Kustroń Konrad I Liceum Ogólnokształcące w Krośnie
KONKURS LITERACKI w dziedzinie PROZY
I miejsce Piechota Agata Liceum Ogólnokształcące w Tarnobrzegu
II miejsce Wołoszyn Weronika Liceum Ogólnokształcące w Stalowej Woli
III miejsce Pałacki Adrian Liceum Ogólnokształcące w Tarnobrzegu
Wyróżnienie Olchowy Kinga Liceum Ogólnokształcące w Lubaczowie
MONODRAM
I miejsce Żydzik Anna Liceum Ogólnokształcące w Strzyżowie
II miejsce Maruszak Magdalena Zespół Szkół Licealnych w Leżajsku
III miejsce Damian Janusz Zespół Szkół Energetycznych w Rzeszowie
Wyróżnienie Strach Paulina ZSZ w Przeworsku
KONKURS DZIENNIKARSKI
I miejsce Socha Aleksandra Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie
II miejsce Groszek Jakub III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie
III miejsce Wróblewska Mariola Liceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej
Wyróżnienie Garbacka Dominika Liceum Ogólnokształcące w Kolbuszowej
KONKURS TANECZNY - SOLIŚCI
I miejsce Lebryk Maria II Liceum Ogólnokształcące w Dębicy
II miejsce Rogala Patricia Zespół Szkół w Sokołowie Małopolskim
III miejsce Teczyński Piotr Liceum Ogólnokształcące w Tarnobrzegu
KONKURS TANECZNY - DUETY
I miejsce Chudzik Kamila Leończyk Jadwiga
II Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie Gimnazjum Nr 1 w Łańcucie
I miejsce Sochacka Angelika Dragan Mateusz VI Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
II miejsce Słupek Joanna Pietrucha Aleksandra VI Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie IV Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
II miejsce Rokita Anna Gorzynik Zuzanna II Liceum Ogólnokształcące w Krośnie II Liceum Ogólnokształcące w Krośnie
III miejsce Lewandowska Dominika Drzał Piotr II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie Zespół Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie
III miejsce Kilarowska Katarzyna Zajdel Dagmara II Liceum Ogólnokształcące w Krośnie II Liceum Ogólnokształcące w Krośnie
Wyróżnienie Bernaszewski Adrian Kobiałka Patryk III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
Wyróżnienie Mosior Natalia Rojek Anna Liceum Ogólnokształcące w Ropczycach Liceum Ogólnokształcące w Ropczycach
Wszystkim laureatom i osobom wyróżnionym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
|