Wpisany przez administrator
|
poniedziałek, 04 listopada 2013 20:04 |
Lista zwycięzców i wyróżnionych XXI edycji RDKS
KONKURS FOTOGRAFICZNY:
I miejsce – Aleksandra Francikowski Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli
II miejsce – Adrianna Biłas II Liceum Ogólnokształcące w Dębicy
III miejsce – Joanna Bury VI Liceum Ogólnokształcące przy Zespole Szkół nr 1 w Rzeszowie
Wyróżnienia:
Zuzanna Czech II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
Patrycja Wacht II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
KONKURS MUZYCZNY „PIOSENKA Z TEKSTEM”
I miejsce – Aleksandra Nowak i Daniel Peszko Miejski Zespół Szkół nr 4
II miejsce – Paulina Głuszek II Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie
III miejsce – Aleksandra Dalmata I Liceum Ogólnokształcące w Krośnie
Wyróżnienia:
Natalia Pitera II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
Kamila Szeliga IV Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
Hubert Lachcik Zespół Szkół Spożywczych w Rzeszowie
Zespół NRG Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie
KONKURS LITERACKI
Poezja: I miejsce – Lidia Banach „Nimfa” Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Stalowej Woli
II miejsce – Aneta Bąk „Anabela” Liceum Ogólnokształcące w Jeżowem
III miejsce – Daniel Gorczyca „Danio” II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle
Wyróżnienia:
Szymon Białoń „Simon White" II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle za wiersz „A love supreme”
Iwona Sikora „Elektra” Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie za zestaw wierszy
Marta Obacz „Margherita” III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie za zestaw wierszy
Maksymilian Myśliwiec „Max” Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie za zestaw wierszy
Aleksandra Skiba „Agapć” Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie za zestaw wierszy
Natalia Szczur „Naya” IV Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie za wiersz „Wyrachowanie”
Katarzyna Rybak „Nietożsama” I Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie za zestaw wierszy
Proza: I miejsce – Beata Gąsior „Mała owieczka” III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie Tekst pt. „Bilety do nieba”
II miejsce – Anna Paliga „Rude gadatliwe” II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie Tekst pt. „A przed nią bieży baranek”
III miejsce – Zofia Łopuszańska „Ylona” III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie Tekst pt. „Bajka dla potłuczonych”
Wyróżnienia:
Aleksandra Kozak „Kozaczek” Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krośnie Tekst pt. „Kreatura z biura”
Klaudia Stanisz „Chmurka” Zespół Szkół Ogólnokształcących w Krośnie Tekst pt. „To był tylko sen”
Maksymilian Myśliwiec „Myśliwy” Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie Tekst pt. „Zadanie"
MONODRAM
I miejsce – Sylwia Drogoń Liceum Ogólnokształcące w Strzyżowie
II miejsce – Lidia Lilianna Banach Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Stalowej Woli
Wyróżnienie:
Magdalena Trzaska III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
Aleksandra Gacek III Liceum Ogólnokształcące w Krośnie
KONKURS TANECZNY:
Soliści: I miejsce – Anna Kuszaj Technikum 13 w Zespole Szkół Agroprzedsiębiorczości w Rzeszowie
II miejsce – Dominika Micał Zespół Szkół Spożywczych / Technikum nr 10
III miejsce – Angelika Sochacka VI Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół nr 1 w Rzeszowie
Wyróżnienia:
Wioletta Dudek VI Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
Martyna Burek Gimnazjum nr 9 w Rzeszowie
Anna Rokitka II Liceum Ogólnokształcące w Krośnie
Duety:
I miejsce – Aleksandra Wołowiec Julia Grabowska I Liceum Ogólnokształcące w Łańcucie
II miejsce – Katarzyna Bochenek Aleksandra Hadło Liceum Ogólnokształcące Sióstr Prezentek w Rzeszowie III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
III miejsce – Gabriela Bęben Zuzanna Gorzynik II Liceum Ogólnokształcące w Krośnie
Wyróżnienia:
Klaudia Wolan Gabriela Kruk Zespół Szkół nr 1 w Rzeszowie
KONKURS DZIENNIKARSKI:
I miejsce - Gabriela Rumak III Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
II miejsce - Milena Kalamarz VI Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
III miejsce - Agnieszka Skwirut II Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
Ogłoszenie wyników, wręczenie nagród oraz koncert laureatów odbędzie się 18 listopada 2013r. o godz. 11.00 w Teatrze „Maska” w Rzeszowie podczas finału XXI edycji RDKS.
|
Poprawiony: wtorek, 19 listopada 2013 08:41 |