W nagrodę za reprezentowanie III LO w Rzeszowie w konkursach, przeglądach i koncertach promujących szkołę, młodzież należąca do chóru „Dominata” otrzymała od pana Marka Plizgi - Dyrektora III LO bilety do Multikina w Millenium Hall w Rzeszowie na film „Listy do M 3”. Dyrygent - mgr Wiesław Pyzia

Chór „DOMINANTA” III LO  w Rzeszowie został zakwalifikowany  do Ogólnopolskiego Programu Rozwoju Chórów Szkolnych Akademii Chóralnej: Śpiewająca Polska 2018. W programie biorą udział uczniowie klas I, II i III. Dyrygentem chóru jest mgr Wiesław Pyzia.

Chór „DOMINANTA” z III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida  w Rzeszowie uczestniczył 2 grudnia 2017 r. w eliminacjach 24 Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. Ks. Kazimierza Szwarlika w Krakowie i otrzymał nagrodę.

Chór "DOMINANTA" z III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie 6.12.2017 r. wziął udział  w koncercie w Millenium Hall w Rzeszowie "Rozśpiewały się obłoki"  chórów regionu podkarpackiego projektu Akademia Chóralna - Śpiewająca Polska. Dyrygent: mgr Wiesław Pyzia.

Chór  „DOMINANTA” przygotowuje się do eliminacji rejonowych Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie. Przegląd odbędzie się w dniach 1 i 2 grudnia 2017r. w Domu Kultury „Podgórze” w Krakowie. Dyrygent: mgr Wiesław Pyzia.