Zagraj w Genially i poznaj naszą GENIALLNĄ szkołę.

24.11.2022 r. grupa uczniów z klasy 2b uzyskała certyfikat Cisco - światowego lidera w dziedzinie sieci. Gratulujemy!

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w trzeciej edycji darmowych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży online, organizowanych pod nazwą „Zaprogramuj Swoją Przyszłość”. Słuchacze biorący udział w kursach otrzymają stosowne certyfikaty, a przede wszystkim wiedzę, będącą jedną z najważniejszych nurtów współczesnej edukacji.

Rusza druga edycja darmowych warsztatów programowania Zaprogramuj Swoją Przyszłość. Nabór wniosków do 30 września 2020r.

Nauka kodowania pomaga wszystkim zrozumieć otaczający nas świat, który ulega ciągłym zmianom. Dołącz do miliona organizatorów i uczestników. Inspiruj rozwój kodowania, myślenia obliczeniowego by rozwijać nowe pomysły i wprowadzać innowacje na przyszłość.