24 marca w Sanoku odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w unihokeju dziewcząt,  gdzie po eliminacjach rejonowych i półfinałowych do zawodów zakwalifikowało się 6 najlepszych drużyn z Podkarpacia.  Reprezentacja dziewcząt pod opieką pani Bożeny Bartman zdobyła srebrny medal!

Wyniki Konkursu Fotograficznego XXIX edycji RDKS.

Szanowni Rodzice, zapraszam na spotkania z wychowawcami klas, które odbędą się w dniu 21 marca 2024 roku (czwartek) o godz. 17.30.

Dyrektor III LO w Rzeszowie

Marek Plizga

13.04.2024 r. grupa uczniów klasy 3b uczestniczyła w zajęciach na Uniwersytecie Rzeszowskim w Zakładzie Mechatroniki i Automatyki. Zajęcia te zapoczątkowały cykl warsztatów poświęconych programowaniu, elektronice i robotyce.

27 lutego 2024r. (chłopcy), 28 lutego 2024r. (dziewczęta) w Kamieniu odbyła się Rejonowa Licealiada w unihokejuReprezentacja dziewcząt z naszej szkoły zajęła I miejsce zapewniając sobie awans do półfinału wojewódzkiego, chłopcy IV miejsce  - zakończyli rozgrywki na etapie rejonu.