Podręczniki na rok szkolny 2019-2020

19 czerwca 2019 r. uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019
godz. 9:15 - uroczystości szkolne
godz. 8:00 - Msza Św. w Kościele Św.Krzyża

W dniach 7-9 czerwca 2019r. w Elblągu odbyła się Ogólnopolska Licealiada w Unihokeju Dziewcząt, impreza zorganizowana w ramach XXVI Międzynarodowego Festiwalu Unihokeja Dzieci i Młodzieży o „Puchar Bałtyku”. Reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły pod opieką p. Bożeny Bartman zajęła III miejsce i zdobyła BRĄZOWY MEDAL w Mistrzostwach Polski Szkół Ponadgimnazjalnych.

12 czerwca 2019 roku odbył się VI Festiwal Nauki w III Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie. Uczniowie reprezentujący klasy pierwsze i drugie Liceum w zespołach dwuosobowych rywalizowali w Turnieju Wiedzy Ogólnej. Zadania dotyczyły nauk ścisłych, przyrodniczych, humanistycznych, sportu, filmu, muzyki.
W grupie klas pierwszych I miejsce uzyskali: Andżelika Pękala i Michał Krzywonos z klasy I „h”. Wśród klas drugich bezkonkurencyjne okazały się uczennice klasy II „c”: Julia Cienki i Klaudia Głodowska.

10 czerwca b.r. w naszej szkole odbył się ekologiczny pokaz mody inspirowany literaturą- tym razem źródłem artystycznych odniesień była grecka mitologia. Na scenie nie zabrakło więc bohaterów niezwykłych opowieści, które po dzień dzisiejszy są znane i lubiane.