Uwaga! Informujemy, że konkurs taneczny odbędzie się zgodnie z planem tj.14 grudnia 2018r. o godz. 10:30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie (ul. Osmeckiego 51) w sali widowiskowej. Należy przybyć do godziny 10:00, możliwość próby od 8:30 – 10:15. Zapraszamy!

Nauczyciele języka niemieckiego w III Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie zorganizowali konkurs na najładniejszą niemiecko–polską kartkę bożonarodzeniową dla uczniów klas I-III oraz klas III gimnazjalnych. Dziękujemy za udział w konkursie.

Informujemy, że wszystkie nadesłane zgłoszenia do Konkursu Muzycznego zostały przyjęte. Konkurs odbędzie się 13.12.2018r. w III LO. Przesłuchania konkursowe rozpoczną się o godz. 10:40. Zapraszamy!

Po zapoznaniu sie z zestawami wierszy i propozycjami prozatorskimi Komisja przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

4 grudnia uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli w anglojęzycznym spotkaniu Inspire Rzeszów Toastmasters. Tym razem tematem wiodącym było „Myślenie pozytywne”. Uczniowie nie tylko z zainteresowaniem wysłuchali mów o mowie ciała i znaczeniu algorytmów, ale i aktywnie włączyli się do dyskusji, zabierając głos na scenie. Klaudia Głodowska (2c) swoim debiutanckim wystąpieniem poruszyła publiczność. Gratulujemy. Następne spotkanie już wkrótce. Zapraszamy!