Wyniki Konkursu Fotograficznego XXIX edycji RDKS.

Szanowni Rodzice! Zapraszam na spotkania  z wychowawcami klas, które odbędą się w dniu 9 lutego 2023 r. o godzinie 17:30.
Dyrektor III LO w Rzeszowie
Marek Plizga

6.02.2023 r. uczniowie klasy 2b uczestniczyli w pokazowych zajęciach na Politechnice Rzeszowskiej. Zajęcia przygotował i prowadził dr inż. Tomasz Pacześniak, adiunkt w Katedrze Chemii Fizycznej. Zajęcia dotyczyły energii odnawialnej, przede wszystkim pozyskiwaniu wodoru. Taki wodór charakteryzuje się tym, że jest bezwonny, nietoksyczny, ma bardzo wysoką wartość energetyczną w przeliczeniu na masę i spala się do czystej wody.

W dniach 4-5 lutego 2023r. odbyły się  zawody etapu okręgowego XLIX  Olimpiady Geograficznej. W części pisemnej  udział wzięło troje uczniów  naszej szkoły: Jakub Pańczak kl.3f, Gabriela Ostrowska  kl.4g  oraz Kacper Burzyński  kl.3g. Reprezentanci III LO  wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami.

Od dnia 6.02.2023 r. (poniedziałek) obowiązuje nowy plan lekcji.
UWAGA! Zaktualizowana wersja zawiera informację "wygenerowano 2.02.2023". Jeżeli Twoja przeglądarka wciąż wyświetla wersję z informacją o innej dacie, musisz odświeżyć stronę (klawisz F5) lub wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki.  Zobacz plan --> tutaj.