SZKOLNY KONKURS MITOLOGICZNY "Między nami bogami" odbył się 26 listopada 2018r. Brali w nim udział uczniowie klas pierwszych oraz gimnazjaliści. Ich zadaniem było odpowiedzieć na pytania związane z najpopularniejszymi postaciami i wydarzeniami z mitologii greckiej.

9 października 2018 roku w III Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie odbyło się VI Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”. O godz. 13.00 pisali je uczniowie gimnazjum (17 osób) oraz liceum (46 osób). Szkolna komisja rekomendowała do etapu wojewódzkiego prace dwudziestu uczniów liceum, którzy uzyskali za dyktando co najmniej 75 punktów.

9 października 2018 roku w III Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie odbędzie się VI Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”. O godz. 13.00 napiszą je uczniowie gimnazjum oraz liceum.

20 września 2018 roku ogłoszono wyniki konkursu fotograficznego zorganizowanego z okazji Dnia Patrona Szkoły III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie.

Z okazji Dnia Patrona zapraszamy uczniów III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie do udziału w szkolnym konkursie fotograficznym. Inspiracją będą słowa Cypriana Norwida zaczerpnięte z poematu „Pieśni społecznej cztery stron”: „Tak i wolność – społeczeństwa / Słońcem jest duchowym…”.