Julia Mucha z 3b, Zuzia Ślusarska, Zuzia Kopacka, Milena Krok z 3e i Amelia Kajzer z 1e wraz z zespołem Flimero Cheerleaders z Tyczyna wywalczyły 6 miejsce na Mistrzostwach Świata w Orlando na FLORYDZIE! Dziewczyny już po raz trzeci reprezentują nasz kraj na najlepszej scenie świata jako Kadra Narodowa Polski!

W dniach 18-21 kwietnia 2024r w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Łodzi odbyły się zawody finałowe 50 jubileuszowej Olimpiady Geograficznej. Z dumą informujemy, że Jakub Pańczak, uczeń klasy 4f po raz trzeci uzyskał tytuł Laureata i jako jedyny reprezentował na zawodach ustnych nasze województwo. Jest to ogromny sukces! Poza rywalizacją, finały były fantastyczną okazją do świętowania jubileuszu 50-lecia Olimpiady. Nie mogło nas więc tam zabraknąć!

 W dniach 22-23 marca b.r. na Uniwersytecie Warszawskim odbył się ostatni etap Olimpiady Wiedzy o Mediach, w którym wzięło udział 160. uczestników z całej Polski. Jakub Wróbel, zajmując 14. miejsce, został laureatem tej interdyscyplinarnej olimpiady z zakresu wiedzy o mediach i dziennikarstwie. Jakub otrzymał indeks na studia dziennikarskie w jednej z 16. wyższych uczelni na terenie całego kraju. 

Z dumą informujemy, że uczniom III Liceum Ogólnokształcącego  im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie przyznano stypendia. Jakub Pańczak, uczeń klasy 4f oraz Marcin Witek, uczeń klasy 3b  7 grudnia 2023 roku odebrali z rąk pani Małgorzaty Rauch - Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie pamiątkowe dyplomy.