24 marca w Sanoku odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w unihokeju dziewcząt,  gdzie po eliminacjach rejonowych i półfinałowych do zawodów zakwalifikowało się 6 najlepszych drużyn z Podkarpacia.  Reprezentacja dziewcząt pod opieką pani Bożeny Bartman zdobyła srebrny medal!

Wyniki Konkursu Fotograficznego XXIX edycji RDKS.

Po eliminacjach rejonowych i półfinałach wojewódzkich reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły pod opieką p. Bożeny Bartman dotarła do finału wojewódzkiego, gdzie spotkało się 6 najlepszych drużyn z Podkarpacia. 10 kwietnia 2024r. w Sanoku w hali Uczelni Państwowej im. Jana Grodka odbył się Finał Wojewódzki Licealiady, reprezentacja z naszej szkoły zajęła III miejsce zdobywając BRĄZOWY MEDAL!   

W dniu 12.04.2024 grupa języka niemieckiego (1b/1d) pod opieką nauczyciela języka niemieckiego Wojciecha Nowickiego uczestniczyła w warsztatach zorganizowanych przez Bibliotekę Austriacką (Uniwersytet Rzeszowski) pn. "Zostań wiedeńskim baristą". Dowiedzieliśmy się min. o tym, że słynne włoskie Cappuccino pochodzi od wiedeńskiej kawy Kapuziner.

Szanowni Państwo,
Informuję, że konsultacje z nauczycielami zaplanowane na dzień 11 kwietnia 2024 r. zostają przeniesione na dzień 22 kwietnia 2024 r. (poniedziałek) w godz 18.00 - 19.00.

Marek Plizga
Dyrektor
III LO w Rzeszowie