Miło nam poinformować społeczność szkolną III Liceum, że nasza szkoła zdobyła główna nagrodę  w konkursie „Jesteśmy recyklingowo modni”. Finał konkursu odbył się 18 listopada b.r. w sali audytoryjnej Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego, gdzie komisja złożona z przedstawicieli Departamentu Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego oraz Stowarzyszenia EKOSKOP, pod przewodnictwem Barbary Gromadzkiej, reżyserki pokazów modowych, uzgodniła tak miły dla nas werdykt.

Jesteśmy recyklingowo modniShow Gallery

Na zdjęciach modelki : Paulina Kawa i Kinga Pieczonka z klasy 3a

Pokaz strojów, zobacz video --> tutaj

Spośród  wspaniałych występów trzynastu par modelek i modeli, prezentujących niecodzienne stroje z recyklingowych materiałów, pokaz reprezentantów naszej szkoły okazał się godny I miejsca i nagrody finansowej w wysokości 3500 zł.

 

Zespół pod kierunkiem p. Grety Konefał tworzyli uczniowie klasy 3a i 1a:

Kinga Pieczonka i Paulina Kawa jako modelki

oraz ekipa w składzie:
Martyna Kryszewska 
Izabela Nieckarz
Sybilla Wepsięć
Weronika Bar
Fabian Dopart
Barbara Bujny ( 1a)

 

Podziękowania za pomoc dla: Moniki Fidler, Izabeli Kus i Weroniki Olejnik

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

  

Nagranie zgłoszone  na pokaz przedstawia autorski film  pod tytułem "PAMIĘTAJMY O  OGRODACH".

 

Film  dostępny jest pod  linkiem 

https://youtu.be/bpqF5p8F4N4