Po eliminacjach rejonowych i półfinałach wojewódzkich reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły pod opieką p. Bożeny Bartman dotarła do finału wojewódzkiego, gdzie spotkało się 6 najlepszych drużyn z Podkarpacia. 27 maja 2022r. w Sanoku w hali sportowo-widowiskowej Uczelni Państwowej im. Jana Grodka odbył się Finał Wojewódzki Licealiady w unihokeju dziewcząt, reprezentacja z naszej szkoły zajęła III miejsce zdobywając BRĄZOWY MEDAL!

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. I LO Sanok

2. ZSEk. Dębica

3. III LO Rzeszów

4. ZSZ Dynów

5. ZS Nr 3 Stalowa Wola

6. ZS Nr 2 Sanok

Brązowy medal w Finale Wojewódzkim Licealiady w unihokeju dziewcząt – maj 2022r.!Show Gallery

Skład drużyny dziewcząt:

Andżelika Ożóg 3eg 

Aleksandra Szczygieł 3eg;

Patrycja Tęczar 3bg;

Julita Bujak 3cg;

Aleksandra Walat 3ds;

Natalia Szczygieł 3 fg

Dagmara Letniowska 3gg;

Karolina Tarnowska 3fs;

Julia Burek 2c;

Patrycja Dzioban 2c;

Nikola Pikula 2b;

Faustyna Sala 1f.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!