Zapraszamy uczniów i nauczycieli do współpracy z dwoma wyjątkowymi programami:  SZLACHETNĄ PACZKĄ oraz AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI. Oba programy oparte są na idei mądrej pomocy. SZLACHETNA PACZKA jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI zmienia życie ludzi, które straciły wiarę w siebie. Wykorzystując System Motywatorów Zmiany – unikalną metodologię pracy wolontariusza z dzieckiem – przeprowadza je od porażki w szkole do sukcesów w życiu.

Obecnie poszukujemy Wolontariuszy Paczki i Akademii, bez których mądra pomoc dla potrzebujących nie będzie możliwa. To ilu ich zrekrutujemy będzie miało wpływ na zasięg naszej pomocy, ale przede wszystkim możliwość zyskania kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy – związanych z project managementem, organizacją eventów oraz rozwój umiejętności komunikacyjnych, interpersonalnych i wielu innych. Bez wątpienia będzie to propozycja atrakcyjna dla uczniów chcących już teraz inwestować w swój rozwój.

Państwa zaangażowanie z pewnością przyczyni się do sukcesu kolejnej edycji SZLACHETNEJ PACZKI i AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Łączę wyrazy szacunku,

Michał Obacz
Asystent ds. Promocji
Stowarzyszenie WIOSNA
ul. Berka Joselewicza 21, 31-031 Kraków  ///  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ///  +48 669 019 896

 

Back to top