Z dumą informujemy, że Jagoda Jędryka z klasy 2a zdobyła wyróżnienie w drugim etapie konkursu geologicznego pt. "Na krańcach Ziemi" zorganizowanego przez Państwowy Instytut Geologiczny. Opiekunką konkursu była Pani profesor Iwona Petryczkiewicz-Nowak. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do przeczytania pracy konkursowej zamieszczonej --> tutaj

W związku z 20 rocznicą przystąpienia Polski do Unii Europejskiej w naszej szkole odbył się Quiz wiedzy o Unii Europejskiej, w którym wzięło udział po 2 przedstawicieli z klas 1, 2 i 3.  Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcami konkursu zostali Aleksander Iskrzycki i Mikołaj Plizga z klasy 3A! Wyróżnienie otrzymują  Zuzanna Partyka i Laura Eichberger z klasy 2c. Serdecznie gratulujemy!

Julia Mucha z 3b, Zuzia Ślusarska, Zuzia Kopacka, Milena Krok z 3e i Amelia Kajzer z 1e wraz z zespołem Flimero Cheerleaders z Tyczyna wywalczyły 6 miejsce na Mistrzostwach Świata w Orlando na FLORYDZIE! Dziewczyny już po raz trzeci reprezentują nasz kraj na najlepszej scenie świata jako Kadra Narodowa Polski!

W ubiegły piątek 26.04.2024 r. pożegnaliśmy uczniów klas czwartych. Mamy nadzieję, że miło wspominać będziecie cztery lata spędzone w murach liceum Norwida.

Podczas Dnia Otwartego w III Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie uczniowie klas ósmych szkół podstawowych uczestniczyli w konkursie  ZABAWA Z MATEMATYKĄ.
Laureatami konkursu zostali:
1 miejsce: Lilianna M. –  Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie
Maja M.  –  Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Otwartego 3lo.

Część I   --> tutaj
C
zęść II  --> tutaj
Część III --> tutaj

Od dnia 29.05.2024 r. (poniedziałek) obowiązuje nowy plan lekcji.
UWAGA! Zaktualizowana wersja zawiera informację "wygenerowano 22.04.2024". Jeżeli Twoja przeglądarka wciąż wyświetla wersję z informacją o innej dacie, musisz odświeżyć stronę (klawisz F5) lub wyczyścić pamięć podręczną przeglądarki.  Zobacz plan --> tutaj.

W dniach 18-21 kwietnia 2024r w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Łodzi odbyły się zawody finałowe 50 jubileuszowej Olimpiady Geograficznej. Z dumą informujemy, że Jakub Pańczak, uczeń klasy 4f po raz trzeci uzyskał tytuł Laureata i jako jedyny reprezentował na zawodach ustnych nasze województwo. Jest to ogromny sukces! Poza rywalizacją, finały były fantastyczną okazją do świętowania jubileuszu 50-lecia Olimpiady. Nie mogło nas więc tam zabraknąć!

Zakończenie roku szkolnego uczniów klas IV odbędzie się 26 kwietnia 2024 r. (piątek) o godz. 9.15. 
Uczniowie klas IV spotkają się  z dyrektorem szkoły, a następnie z wychowawcami w salach lekcyjnych. 

O godz. 8.15 zostanie odprawiona Msza św. w kościele Św. Krzyża w Rzeszowie, ul. 3 Maja.  

Dzień Otwarty w III LO

ZAPRASZAMY

24.04.2024 r.

W GODZ. 10:00 - 14:00

panel kandydata --> tutaj

oferta --> tutaj