Miło nam poinformować, iż w związku z ogromnym sukcesem pierwszej edycji konkursu, jak i rosnącą popularnością języka hiszpańskiego w naszym regionie, zdecydowaliśmy się zorganizować w bieżącym roku szkolnym, w III Liceum Ogólnokształcącym im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Hiszpanii i Krajach Hiszpańskojęzycznych dla Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych. Aby zachęcić uczniów gimnazjów do udziału w tym wydarzeniu, serdecznie zapraszamy na warsztaty przygotowujące do naszego konkursu. Odbędą się dwie odsłony:

•    Pierwsza 8-go marca br. dotyczyć będzie Kuby i jej kultury

•    Druga 16-go marca br. dotyczyć będzie Hiszpanii i jej kultury

HARMONOGRAM:

•    Wtorek 8.03.2016r. godz. 9.30-13.30 (z przerwą na poczęstunek)

•    Środa 16.03.2016r. godz. 9.30-13.30 (z przerwą na poczęstunek) ZGŁOSZENIA: Zgłoszenia przyjmujemy do 4-go marca br. Prosimy nauczycieli o przesłanie informacji drogą elektroniczną na email nauczyciela koordynującego.  Jest 30 miejsc na każdy z warsztatów. Należy wybrać warsztat i podać liczbę chętnych osób. Maksymalna liczba uczniów z każdego gimnazjum to 5 osób. Zastrzegamy sobie możliwość zmiany tej liczby w przypadku zbyt dużej lub zbyt małej liczby chętnych, a także możliwość przeniesienia uczestników na inny warsztat, jeśli ich ilość będzie nierówna.

Dyrektor III LO w Rzeszowie Marek Plizga

Nauczyciele koordynujący: Joanna Paśkiewicz (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) Agnieszka Bury

Materiały pomocnicze na warsztaty --> tutaj

Back to top