Zapraszamy uczniów klas III Gimnazjów w Rzeszowie do udziału w spotkaniu pn. „Czytanie Norwida”, które już po raz siódmy organizuje III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Rzeszowie. 

XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Norwida w Warszawie wystąpiło w 2010 roku z inicjatywą czytania wybranych utworów Norwida przez elity intelektualne naszego kraju. III LO w Rzeszowie aktywnie uczestniczy w tych ogólnopolskich obchodach i serdecznie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych do czynnego udziału.

2 czerwca 2016 roku o godzinie 10.00 w Liceum Norwida w sali nr 33 rozpoczniemy prezentację wybranych utworów Cypriana Norwida – Patrona Szkoły. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie delegację dwuosobową, wyrażając nadzieję na uczniowską prezentację wybranego tekstu Cypriana Norwida i podzielenie się osobistą refleksją.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do 31 maja 2016 roku. Numer telefonu do sekretariatu III LO: 17 7482870 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.