Najważniejsze informacje dla uczniów szkoły umożliwiające sprawne funkcjonowanie w społeczności szkolnej. Już teraz sprawdź swój najnowszy rozkład zajęć, zobacz kiedy najbliższe dni wolne lub sprawdź czy masz dziś szczęśliwy numerek!

Samorząd Uczniowski

Lista osób pełniących poszczególne funkcje w Samorządzie Uczniowskim w tym roku szkolnym.

Kalendarz Roku Szkolnego

Pełna lista wszystkich świąt i dni wolnych od zajęć dydaktycznych realizowanych w szkole.

Szczęśliwe Numerki

Szczęśliwe numerki codziennie generowane sę przez e-dziennik i widoczne na stronie startowej e-dziennika.

Matura 2024

Podstawowe informacje, materiały i wskazówki dotyczące tegorocznego egzaminu maturalnego.

Plan Lekcji

Kompletny i aktualny rozkład zajęć poszczególnych klas i nauczycieli w ramach zajęć dydaktycznych.

Podręczniki 2023/2024

Lista podręczników i ćwiczeń wymaganych do nauki poszczególnych przedmiotów w roku 2023/2024.