Nauczyciele geografii zapraszają uczniów naszej szkoły do udziału w Szkolnym Konkursie Fotograficznym pt. "Rzeszów i Podkarpacie w zimowo-wiosennych klimatach". Szczegóły konkursu w regulaminie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Krajoznawczym „Poznajemy Ojcowiznę”. Celem konkursu jest poznawanie Ziemi Ojczystej,  promowanie Małych Ojczyzn, dziedzictwa narodowego oraz osiągnięć czasów współczesnych. Dalsze informacje u nauczyciela geografii p. Andrzeja Króla (s.203), więcej na stronie http://ptsm-alko.pl/poznajemy-ojcowizne. Zapraszamy.

Miło nam poinformować, że do Etapu Okręgowego XLIV Olimpiady Geograficznej zakwalifikowano 4 uczniów naszego Liceum. Na kolejnym szczeblu Olimpiady w dniach 9-10.02.2018 r. szkołę będą reprezentować: Weronika Bednarz, Katarzyna Sala, Aleksandra Filipek, Dominika Mazur z kl.3g. Nauczyciel przygotowujący p. Andrzej Król. Serdecznie gratulujemy.

W dniach 11-12.02.2017 w Kielnarowej odbyły się zawody etapu okręgowego XLIII Olimpiady Geograficznej. Naszą szkołę reprezentowali: Marta Skoczylas kl. III d,  Arkadiusz Myszka kl. III d i Aleksandra Wróbel kl. III h.

Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursach krajoznawczo - turystycznych i przyrodniczych: "Poznajemy Ojcowiznę 2017" konkursie geologicznym „Nasza Ziemia”.